12 grudnia 2020 roku Warszawskie Seminarium Aksjologii Administracji zorganizowało konferencję dla mieszkańców województwa pomorskiego.
W części merytorycznej okazję do wygłoszenia prelekcji miał dr Grzegorz A. Skrobotowicz (Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II), który opowiedział o sposobach zapobiegania przestępczości w administracji publicznej. Drugą częścią spotkania zawładnął Mikołaj Krupa (Krakowskie Stowarzyszenie Mówców) przybliżając tajniki autoprezentacji, wystąpień publicznych oraz kreowania swojego własnego wizerunku.

Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem. Około 60 osób aktywnie działających na obszarze województwa uczestniczyło w wydarzeniu zorganizowanym przez Warszawskie Seminarium Aksjologii Administracji.
To nie koniec naszej działalności. Serdecznie zachęcamy do zapisania się do newslettera i regularnego odwiedzania naszej strony internetowej oraz śledzenia nas na social media.
0 Koment.